Apie mus

Apie mus

AGNĖS MAMA - didmeninės prekybos įmonės UAB „Inform Group“ internetinė parduotuvė, kurioje tiesiai iš didmenininko galite įsigyti prekių sau ir savo mažyliams itin patogiu būdu.

UAB „Inform Group“ veiklos sritis – didmeninė prekyba nereceptiniais vaistais, medicininės paskirties prekėmis, medicinos įranga, vaikams ir mamoms skirtomis prekėmis. UAB „Inform Group“ yra Lansinoh, earth friendly baby, mOmma prekės ženklų atstovas Baltijos šalyse.

UAB „Inform Group“ siūlo platų asortimentą maitinančioms mamoms – „Lansinoh“ produkciją. Mums svarbi pačių mažiausiųjų ir jų mamų gerovė. 

Dar vienas prekių ženklas, kuriam atstovauja UAB „Inform Group“, yra ekologiška kūdikių kosmetika „Earth Friendly Baby“. Ši kosmetika pasižymi geriausiomis ir mažyliui tinkamiausiomis savybėmis. Joje yra 70 proc. sertifikuotų ekologiškų medžiagų.

Trečiasis prekių ženklas „mOmma“ – tai prekės kūdikiams ir mažamečiams vaikams. Dėl savo unikalaus dizaino valgymui skirtos priemonės (lėkštutės, buteliukai, šakutės, šaukšteliai) yra tarsi žaislai, lydintys mažylį net valgio metu.

Visų minėtų prekių galima įsigyti UAB „Inform Group“ buveinėje Vilniuje, Žygio g. 92. Įmonė vykdo didemeninę prekybą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse – Latvijoje, Estijoje. Profesionalus požiūris į prekių kokybę lemia patikimus verslo santykius su mažmeninės prekybos partneriais.