Lansinoh HPA lanolinas

Lansinoh HPA lanolinas

„Lansinoh HPA Lanolin“ kremas

Taikant patentuotą valymo procesą kremas „Lansinoh HPA Lanolin“ yra gryniausias, švariausias ir saugiausias spenelių kremas, kuris pagaminamas išvalant spalvą ir kvapą formuojančias priemaišas. Kremas „Lansinoh HPA Lanolin“ veiksmingai apmalšina, gydo ir apsaugo sausą, įtrūkusią odą, jame nėra jokių konservantų, priedų, vandens, cheminių medžiagų ar kvapų.

Kuo „Lansinoh HPA Lanolin“ skiriasi nuo kitų rūšių lanolino?

Lanoliną iš pramoninio naudojimo žalio produkto galima gryninti naudojant kelis metodus, kol gaunamas ypač švarus medicininės paskirties produktas. „Lansinoh HPA Lanolin“ buvo išvalytas taikant patentuotą procesą siekiant pašalinti visus alergiją sukeliančius komponentus (pvz., laisvuosius lanolino alkoholio junginius su ploviklio likučiais, kurie liko išplovus vilną) ir užtikrinti mažiausią įmanomą bet kokių aplinkos priemaišų lygį (įskaitant pesticidų likučius). Kadangi „Lansinoh HPA Lanolin“ yra ypač švarus (švariausias pasaulyje lanolino kremas), todėl jo nereikia nuplauti prieš maitinant krūtimi.

Kaip užtikrinamas visiškas „Lansinoh HPA Lanolin“ grynumas?

Bendrovė Lansinoh Laboratories Inc. periodiškai atlieka lanolino tyrimus ir gauti rezultatai patvirtina, kad lanolinas alergiją sukeliančių komponentų ir aplinkos priemaišų atžvilgiu atitinka „Lansinoh“ specifikacijas. Mūsų taikomos specifikacijų vertės yra gerokai griežtesnės nei nustatytosios Jungtinių Valstijų farmakopėjoje (USP). Be to, mes esame vienintelė bendrovė pasaulyje, tiekianti lanoliną be konservantų (BHT) arba ploviklių likučių (nustatytas alergiją sukeliantis komponentas), likusių po vilnos plovimo proceso. Mums neteko matyti lanolino kito gamintojo dokumentų, kuriuose būtų įrodyta, kad šio kito tiekėjo siūlomo lanolino grynumo lygis atitiktų mūsų nurodytąjį. Jeigu pageidautumėte gauti tyrimų sertifikatus, susisiekite su mumis.

Ar turiu kremą pašalinti prieš maitinimą krūtimi?

Kremo „Lansinoh HPA Lanolin“ nebūtina pašalinti prieš pradedant maitinti krūtimi, nes jis buvo išvalytas taikant griežčiausią valymo technologiją. Rekomenduojame jį naudoti po maitinimo krūtimi, o ne prieš maitinimą, kad kremas per tam tikrą laiką galėtų įsiskverbti į jūsų odą.

Koks yra kremo „Lansinoh HPA Lanolin“ poveikis?

Kremas „Lansinoh HPA“ yra iš dalies pralaidus (priešingai nei vazelinas, kuris yra visiškai nepralaidus) ir jį naudojant užtikrinami oro mainai (kvėpavimas) bei drėgmės mainai (garavimas), todėl oda nebūna pernelyg drėgna. „Lansinoh HPA Lanolin“ sudėtis užtikrina kremo veiksmingumą. Areolės odoje yra daug nervų, todėl atviras nervų galūnes padengus kremu ir tokiu būdu užtikrinus kur kas labiau odai įprastą aplinką, daugelis motinų patvirtina, kad skausmas iš karto atlėgsta.

Kas nutiktų, jeigu mano kambarinis gyvūnėlis prarytų kremo „Lansinoh HPA Lanolin“?

Jeigu jūsų kambarinis gyvūnėlis prarytų kremo „Lansinoh HPA Lanolin“, jums nereikėtų nerimauti. Kremas „Lansinoh HPA Lanolin“ nėra įtrauktas į Nuodų kontrolės registrą, nes nėra nustatyta jokių kontraindikacijų prarijus šio kremo. Kremas be jokios žalos keliaus žarnynu ir vienintelis nesmagus dalykas, kuris ištiks jūsų kambarinį gyvūnėlį – skystos jo išmatos.

Aš esu alergiška lanolinui ir (arba) vilnai. Ar galiu vartoti „Lansinoh HPA Lanolin“? Kodėl tai įmanoma?

Šio klausimo kėlimas yra logiškas ir su juo yra susijusi tam tikra sumaištis.

Gana dažnai alergijos vilnai požymiai iš tikrųjų yra kontaktinis dermatitas, kurį sukelia vilnos pluoštas ar vilnos dažai, kai jie veikia odą. Kita vertus, lanolinas yra šalutinis vilnos plovimo produktas – vilna yra plaunama ir žaliaviniai vilnos riebalai valomi naudojant kelis valymo procesus, todėl gaunamas ypač grynas Lansinoh lanolinas, kuris yra visiškai kitokia medžiaga nei vilna.

Kremas „Lansinoh HPA Lanolin“ sukurtas visų pirma krūtimi maitinančioms motinoms ir valomas naudojant patentuotą procesą, kad būtų pašalintos priemaišos. Rinkoje rasite įvairiais metodais išvalyto lanolino ir tik kremas „Lansinoh HPA Lanolin“ yra tiek saugus, kad jį galėtų naudoti motina ir kūdikis. Kremo „Lansinoh HPA Lanolin“ lanolinas yra vienintelis turimas lanolinas, iš kurio aplinkos priemaišos (įskaitant pesticidų likučius) ir alergiją sukeliantys komponentai pašalinti filtruojant.

Be to, kreme „Lansinoh HPA Lanolin“ nėra jokių konservantų ar priedų (įskaitant BHT). Žmonėms, kurie mano esantys alergiški vilnai ir kurie lig šiol galėjo vengti lanolino, dabar bus malonu sužinoti, kad kremą „Lansinoh HPA Lanolin“ jie gali naudoti be jokių apribojimų.

Per daugiau nei 20 metų, kai bendrovė „Lansinoh“ vykdo savo veiklą, bendrovei nėra žinomas ne vienas dokumentais pagrįstas atvejis, kad kremas „Lansinoh HPA Lanolin“ būtų sukėlęs alerginę reakciją. Tačiau jeigu jums atsiranda nemalonus pojūtis naudojant kremą „Lansinoh HPA Lanolin“, nedelsdami nutraukite jo naudojimą.

Baigėsi mano turimo „Lansinoh HPA Lanolin“ kremo tinkamumo terminas. Ar vis dar galiu jį naudoti?

Jeigu baigėsi ant jūsų turimos tūbelės nurodytas tinkamumo terminas, maitinant krūtimi šios tūbelės nerekomenduojame naudoti. Jeigu kurį laiką naudojote šioje tūbelėje laikytą lanoliną ir tik tada pastebėjote, kad yra pasibaigęs jo tinkamumo terminas, nesijaudinkite, nieko baisaus neatsitiko. Kremas „Lansinoh HPA Lanolin“ yra ypač švarus ir bakteriostazinis, todėl jis stabdo mikrobų dauginimąsi. Jeigu jūsų turima tūbelė buvo atidaryta ir taip laikyta, kol pasibaigė jos tinkamumo terminas, nerekomenduojame jos naudoti; patartumėme jums nusipirkti naują tūbelę.

Iš kokio plastiko pagaminta kremo „Lansinoh HPA Lanolin“ tūbelė?

Jūsų lanolino tūbelė yra pagaminta iš žemo tankio polietileno ir aukšto tankio polietileno plastiko, kuriame nėra plastifikatorių, įskaitant bisfenolį A (BPA) ir ftalatus.